تا الان نزدیک به 100 نفر به سوالم در ارتباط با رفتارشناسی خودم پاسخ دادند. از همه ی اونها صمیمانه تشکر و قدردانی میکنم.

پاسخهای داده شده توسط افراد مختلف در موارد متعددی متضاد هم هستند. اما مهم نیست. اونچه که اهمیت داره اینه که برداشت دیگران ، ناشی از رفتار من و زاویه ی نگرش بیننده است و در نتیجه میتونم بگم تضادی مشاهده نمیشه و احتمالا" همه ی اونها صحیح و درست است. شاید برای برخی از نقدهایی که مطرح شده پاسخهایی داشته باشم و بتونم دلایل رفتارم رو توضیح بدم اما قصدی برای چنین پاسخگویی ندارم. از اول هم چنین تصمیمی نداشتم. تنها دنبال بازخورد رفتاری خودم بودم و دوست داشتم دیگران ، با صراحت و سادگی دیدگاهشون رو در ارتباط با این رفتارها برام بیان کنند.

پاسخهای دریافت شده رو دارم با دقت طبقه بندی میکنم. مواظبم که نکته به نکته و کلمه به کلمه ی این پاسخها رو با وسواس آنالیز و تحلیل کنم و در مواردی هم که تضادی مشاهده میشه ببینم علت تفاوت دیدگاهها چی بوده تا از نتایج استفاده بهتر استفاده بشه.

در همین اندازه از پاسخها هم تعدادی از نقاط قوت و ضعف رفتاری خودم رو تشخیص دادم و امیدوارم نتیجه ی این بررسی رفع برخی از این نقاط ضعف باشه. بدون تردید راضی نگهداشتن تمام کسانی که با ما در ارتباط هستند عملا" غیر ممکن است. اما تلاش میکنم رفتارم رو در اون بخشی که به من مربوط میشه بهینه کنم.

باز هم از تمامی کسانی که پاسخم رو دادند و یا خواهند داد صمیمانه تشکر میکنم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساختار قوانين ثبتي طراحی سایت |سارین وب غریبه ای در سیاهی Casey جامعه بیماران نادر میاستنی ایران علی اکبر سایت تبلیغاتی هیچایک هتل عطر سیب سرخ