تقریبا" یه هفته میشه که فقط یکی دو بار و اون هم برای کارهای ضروری از خونه خارج شدم. مراقبتهای پس از دوره ی بیماری اجازه ی فعالیت بیشتر رو به من نمیده. توی این روزهای بی حوصلگی و ضعف ، چیزی که خیلی برام انرژی ایجاد میکنه گل و گلخونه است.

مرتب دارم عکاسی میکنم و رسیدگی به گلها رو انجام میدم. دیروز شید (توری مخصوص کاهش نور) گلخونه ی پشت بام رو به کمک فرزندم نصب کردم. کار تر و تمیزی شد و از نتیجه و شکل نصب بسیار راضی هستم. بتدریج شدت تابش نور خورشید داره زیاد میشه و اگه این شید نباشه بسیاری از گلها بدلیل آفتاب سوختگی از بین میرن. اینکار و انجام برخی کارهای جزئی دیگه بیش از 3 ساعت زمان برد. اوایل شب هم به اتفاق همسرم به گلخونه رفتیم و دقایقی رو در اون محیط سپری کردیم.

به نظرم هر کسی باید در محیط زندگیش یه مکان خاص رو مهیا کنه تا برای آرامش ، دریافت انرژی مثبت ، استراحت روحی و تفکر دقایقی رو در اون محیط سپری کنه. این محیط لازم نیست بزرگ و وسیع باشه. فضایی به وسعت نشستن یا ایستادن یه نفر که یه گلدون گل و نور داشته باشه کافیه. خیلی مهمه که این محیط رو مطابق با سلیقه ی خودمون و با چیزهایی که حس خوبی به ما میده پر و تزیین کنیم. در اینکار هم نیازی به ریخت و پاش نیست. یه قاب عکس ، چند تا یادگاری ارزشمند و چیزهایی از این قبیل که ما رو یاد خاطراتی شیرین و دوست داشتنی میندازه کافیه.

چنین محیطی رو آماده و دقایقی رو در اون سپری کنید. باور کنید حس بسیار قوی و مثبتی ایجاد میکنه. هر کی هم ازتون پرسید برای چی اینکار رو میکنید ، بگین مهرانی گفت!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عربی ماشین ظرفشویی صنعتی خيزش ملي در حمايت از کالاي ايراني بست موزیک شهریور کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. قطعات لودر فروشگاه آنا هیتا شرکت خشکه و فولاد پایتخت مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ - بنیامین افشاری Courtney